• Dziedzictwo kultury i przyrody
  Dziedzictwo kultury i przyrody
 • Usługi turystyczne
  Usługi turystyczne
 • Turystyka aktywna
  Turystyka aktywna
 • Kultura
  Kultura
 • Sztuka
  Sztuka
 • Warmiński styl
  Warmiński styl
 • Przewodnik po Warmii
  Przewodnik po Warmii

Galeria sztuki AtmoSfera

Galeria  AtmoSfera to galeria sztuki, rzemiosła artystycznego i rękodzieła.

Naszym  celem jest stworzenie miejsca skupiającego i promującego artystów z naszego regionu. Swoimi działaniami chcemy przyczynić się do zwiększenia dostępności ich twórczości artystycznej.

Sztuka charakteryzuje społeczeństwo, jest znakiem czasów w których żyjemy. Pragniemy zatem ukazać całe bogactwo, piękno i unikatowość przedmiotów, które tworzą artyści.

W pracach można zobaczyć bliski związek sztuki z naturą i otaczającym światem. W obrazach, rysunkach, fotografiach odnajdziemy fascynację warmińskim krajobrazem; bezkresem pól i lasów, błękitem jezior, małymi, urokliwymi miasteczkami. 

 

Prezentujemy również przedmioty, które łączą w sobie nowoczesne wzornictwo, szlachetne materiały i tradycyjne techniki zdobnicze takie jak: intarsja, inkrustacja, pozłotnictwo.

Pomagamy w nawiązywaniu kontaktu pomiędzy artystą a odbiorcą, dzięki temu istnieje możliwość zamówienia obrazu bądź przedmiotu u wybranego artysty.

Doradzamy w sprawie doboru prac i aranżacji ich we wnętrzu oraz dopasowujemy i wykonujemy ramy do obrazów.

Prowadzimy pracownię, w której projektujemy i wykonujemy meble oraz przedmioty dekoracyjne z drewna, a także zajmujemy się konserwacją zabytkowych mebli.

Współpracujemy z warsztatami rzemieślniczymi: kowalstwa artystycznego i witrażownictwa, co pozwala na podejmowanie bardziej złożonych projektów.

W galerii można nabyć również małe przedmioty rękodzielnicze: biżuterię, torby i torebki, ceramikę, decoupage oraz szklane patery.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii.

 

Galeria AtmoSfera

ul. Reja 16

11-100 Lidzbark Warmiński

www.facebook.com/galeriaatmosfera

www.galeria-atmosfera.pl

czynne: poniedziałek – sobota od 11 do 18

 

 

Share