• Dziedzictwo kultury i przyrody
  Dziedzictwo kultury i przyrody
 • Usługi turystyczne
  Usługi turystyczne
 • Turystyka aktywna
  Turystyka aktywna
 • Kultura
  Kultura
 • Sztuka
  Sztuka
 • Warmiński styl
  Warmiński styl
 • Przewodnik po Warmii
  Przewodnik po Warmii

Promujemy Warmię - turystyczna mapa regionu

 Warmia, historyczny region kulturowy jest obszarem działania Stowarzyszenia „Dom Warmiński”.

Wspólnie z instytucjami i organizacjami zajmującymi się promocją historii i kultury oraz z hobbystami i poszukiwaczami ciekawostek historycznych zrzeszonymi w stowarzyszeniu chcemy odkrywać Warmię dla turystów, ale także dla jej mieszkańców. Chcemy zachęcić do poznawania, odwiedzania i promowania Warmii.

Dom Warmiński w swoich działaniach podkreśla wartość kulturową regionu, sprzyja także jego potencjałowi turystycznemu podejmując inicjatywy związane z odnową i popularyzacją warmińskiej tożsamości, dziedzictwa i krajobrazu.

Z myślą o mieszkańcach i gościach do nas przybywających przygotowaliśmy przewodnik - mapę prezentującą niezwykle interesujący pod względem kulturowym region, przestrzeń bogatą w treści i znaczenia.

Na mapie znajdziecie Państwo krótki opis warmińskich miast i miasteczek, ciekawe do zwiedzania miejsca i informacje praktyczne jak numery telefonów, adresy mailowe oraz adresy stron internetowych. Są to z pewnością przydane informacje podczas planowania wycieczek samochodowych, rowerowych, pieszych, kajakowych. Dzwońcie, piszcie i przybywajcie na Warmię! Mapa pozwoli dostrzec i docenić piękno ziemi warmińskiej i będzie zachętą do świadomych i pełnych wspaniałych doznań wizyt na Warmii.

Do pobrania:

Mapa, str. 1 (PDF) i str. 2 (PDF).

Zadanie zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
 
Share